Kupujesz okna – montaż masz gratis.

Zastanawiacie się nad wymianą okien w swoim domu czy mieszkaniu? A może chcecie wstawić okna tam, gdzie do tej pory w ogóle ich nie było? Warto wiedzieć jak szukać odpowiedniej do tego firmy i na co zwrócić uwagę. Szczególną uwagę, każdy klient, zwraca zawsze na cenę produktu i na jego jakość. O ile jakość to pojęcie względne o tyle cena to aktualnie praktycznie najważniejszy wyznacznik. Cenę poznajecie od razu, kiedy tylko wejdziecie do firmy zajmującej się sprzedażą drzwi i okien. Jeśli chodzi o jakość to też można ją zobaczyć na kilka sposobów. Pierwszy to na pewno okres gwarancji. Im dłuższa tym lepsze i trwalsze okna. To oczywiste, że producent daje długą gwarancję bo jest pewny za swój produkt i wie, że nie straci na wydłużonej na niego gwarancji. Jakość okien możecie też poznać czytając opinię na forach i różnego rodzaju blogach poświęconych oknom właśnie. Najlepiej od razu jest sprawdzić to, jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o montaż okien. Jeśli jest płatny to oferta należy do kategorii słabszych, ponieważ w dzisiejszych czasach standardem jest to, że montaż okien przy ich zakupie w danym sklepie jest gratis albo w niezwykle bardzo dobrej cenie.

Wiadomo, że koszty robocizny dla montażu okien wraz z przebijaniem ścian są całkiem spore. Nie są one jednak takie duże w przypadku wymiany starych okien na nowe. I w ten sposób rozumiany montaż okien może być dla klienta zupełnie za darmo, ponieważ koszt tego montażu w stosunku do marży na okna jest naprawdę niewielki. Jest to więc opłacalne, a klient kupując okna ma już cenę końcową wraz z ich montażem. I chociaż montaż okien przy ich zakupie u sprzedawcy powinien być gratis to jednak zdarzają się jeszcze wyjątki. Dlatego, przeglądając ofertę sklepów z oknami, trzeba koniecznie sprawdzić, czy koszty dodatkowe związane z montażem są po stronie kupującego okna czy sprzedającego.

Niestety, ale na pewno montaż okien nie będzie gratisowy w przypadku marketów budowlanych. W nich oferty na drzwi i okna nigdy nie obejmują montażu. Realnie ceny mogą być poprzez to mniejsze, ale różnice na pewno nie sprawią, że warto kupować okna w markecie. Dzisiaj na rynku okien i drzwi, czyli rynku stolarki okiennej i drzwiowej jest ogromna konkurencja. W dobie Internetu i kompleksowej wymiany informacji w sieci z łatwością możemy znaleźć salon z oknami, w którym będą one w najkorzystniejszej cenie a w którym dodatkowo montaż okien jest absolutnie za darmo. Co do ceny to też warto pamiętać o tym, że każdą cenę przed zakupem można negocjować. Tak więc nigdy te na stronach internetowych nie są finalnymi cenami. Im większe zamówienie tym większych rabatów się można spodziewać. Chociaż przy montażu okien gratis to już naprawdę nie można się spodziewać nie wiadomo jak dużych rabatów. Jeśli jednak uda się Wam zaoszczędzić choćby kilkadziesiąt złotych to i tak jest to już mały sukces, który można zamienić na jakąś drobną przyjemność. Dlatego warto zawsze każdy zakup przemyśleć dwa razy, bo można na tym jedynie zyskać a nie stracić.

Add Comment