Narzędzia na prezent dla mężczyzny – jakie zestawy narzędzi warto wybrać na prezent?

W każdym domu powinny znaleźć się podstawowe narzędzia, dzięki którym wbijemy gwóźdź w ścianę czy skręcimy meble. Bardziej zaawansowani majsterkowicze potrzebują profesjonalnego sprzętu, który sprosta im wymaganiom. Sprawdźmy zatem, jaki zestaw narzędzi warto wybrać na prezent dla bliskiego nam mężczyzny.

Przycinanie żywopłotu nożycami akumulatorowymi Źródło: 123rf

Zestaw narzędzi na akumulator – nigdy więcej plączącego się kabla

Nie musimy być wielkimi pasjonatami majsterkowania, żeby wiedzieć, że plączący się kabel nie ułatwia pracy. Wiertarka na kabel? Kosiarka do ogrody z krótkim kablem, do którego niezbędny jest przedłużacz? Tony przeróżnych kabelków, które nikomu nie są do niczego potrzebne…

Czy obdarowywany mężczyzna jest amatorem czy profesjonalistą, z pewnością spodoba mu się zestaw narzędzi na akumulator. Elektronarzędzia RYOBI® mają w zestawach nawet dwa akumulatory, które zapewniają kilkukrotnie dłuższy czas pracy oraz nawet 20% wyższą moc w porównaniu do akumulatorów litowych poprzednich generacji. Ładowanie akumulatora trwa najczęściej godzinę.

Narzędzia na prezent sprawdzą się niemal w każdym przypadku. W końcu w naszych domach zawsze coś się zepsuje, czasami trzeba będzie coś przywiesić, naprawić, skręcić. Po co wydawać pieniądze na fachowca i czekać na jego wolny termin, skoro sami możemy mieć takiego fachowca w domu. Narzędzia akumulatorowe 18V ONE+™ umożliwią wykonanie większości podstawowych zadań i to samodzielnie.

Wystarczy już 3-elementowy zestaw, żeby zaspokoić potrzeby każdego gospodarstwa domowego. W ofercie RYOBI® znajdziemy świetne zestawy elektronarzędzi, składające się na przykład z:

  • wiertarko-wkrętarki, wyrzynarki oraz szlifierki kątowej – stworzone do prostych prac domowych, np. wiercenia w drewnie czy metalu, wycinania skomplikowanych kształtów w plastiku czy cięcia lub szlifowania;
  • wiertarko-wkrętarki, wyrzynarki, pilarki tarczowej – zestaw idealny m.in. dla tych, którzy własnoręcznie robią meble; w zestawie znajduje się również latarka LED, która doskonale sprawdzi się w pracach na dystansie do 80 m;
  • wiertarko-wkrętarki, szlifierki kątowej oraz młotowiertarki – zestaw przydatny np. przy remontach, kiedy trzeba przewiercić dziurę w cegle.

Zobacz także: Do czego służy i jak działa młotowiertarka – jak wybrać najlepszą młotowiertarkę?

Narzędzia na prezent to również doskonała okazja do pokazania, jak bardzo doceniamy, że nasz mężczyzna przejął te obowiązki i chcemy mu je ułatwić.

Ogród na miarę profesjonalisty – zestawy elektronarzędzi RYOBI®

[foto przycinanie żywopłotu nożycami akumulatorowymi]

Mężczyzna potrzebuje odpowiednich narzędzi nie tylko do domu. Ogród też może być jego królestwem, które pielęgnuje i będzie potrzebował w tym pomocy. Przyda mu się wtedy zestaw narzędzi elektrycznych do ogrodu, który pozwoli rozwijać pasję, ale i ułatwiać prace w ogrodzie.

Podstawowym sprzętem akumulatorowym w ogrodzie z pewnością będzie kosiarka. Z czym zazwyczaj kojarzy się koszenie trawy starą kosiarką? Z kablem, którego wiecznie brakuje i trzeba prowadzić przedłużacz, a potem uważać, żeby się nie wplątał. Ponadto najlepiej mieć dostęp do prądu gdzieś w ogrodzie, przechowywać te kilkumetrowe kable… Brzmi koszmarnie!

Życie trzeba sobie upraszczać. Dlatego jeśli szukasz prezentu dla mężczyzny, kup mu dobrą, akumulatorową kosiarkę, dzięki której zapomni o wijących się kablach. W RYOBI® znajdziesz zestaw nożyc do trawy i do żywopłotu. Oczywiście nie mówimy tu o tradycyjnych nożycach, tylko o akumulatorowych, dzięki czemu praca idzie znacznie szybciej, a Twój domowy ogrodnik czerpie ogromną radość z przycinania drzewek, krzaków czy trawnika.

Kosiarka akumulatorowa już stoi w garażu albo budżet masz nieco mniejszy? Nie szkodzi! Wśród praktycznych zestawów RYOBI® znajdziesz również samą podkaszarkę i nożyce do żywopłotu, w zestawie z akumulatorem oraz ładowarką.

Dlaczego warto wybrać zestaw narzędzi akumulatorowych RYOBI®?

Elektronarzędzia RYOBI® są nie tylko doskonałej jakości, ale też innowacyjne i funkcjonalne. Dzięki temu, że akumulatory pasują do wszystkich sprzętów, nie potrzeba kupować ich osobno do każdego narzędzia.

Do zestawów narzędzi elektrycznych (oprócz ogrodowych) dołączana jest praktyczna torba, która zmieści narzędzia, akumulatory oraz ładowarkę. W większości zestawów są dwa akumulatory, co świetnie sprawdza się przy pracach wymagających dłuższego działania sprzętu. Gdy rozładuje nam się jeden akumulator, podłączamy go do ładowarki (którą też znajdziemy w każdym zestawie) i dzięki drugiemu akumulatorowi nie przerywamy pracy.

Zestaw elektronarzędzi RYOBI® sprawdzi się jako prezent na każdą okazję: od urodzin, przez Boże Narodzenie po rocznicę. Spraw swojemu mężczyźnie ogromną radość i podaruj mu prezent, który będzie praktyczny, jakościowo bardzo dobry i przyda mu się zarówno w pracach domowych, jak i ogrodowych.

 

Add Comment